Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 15.08.2015, 09:42
TSWthedues napisał(a):Wyświetl post
Dajcie se ludzie na wstrzymanie, przed nami piątek weekend ładna pogoda Buchal jak wściekłe pięści węża wspomniał jest średni taki bez błysku. Chciałbym zauważyć, że Cierzniak w swojej karierze puścił już dwa babole i może trafić się mu 3 choćby u nas...(oby nie) Warto mieć Buchalika nawet na rezerwie, dla zdrowej rywalizacji na tej pozycji. Dodam, że wczoraj to nie bramkarz powinien się wstydzić a nasza ofensywa i rezerwowi defensorzy.
Skoro Buchalik uważa, że stracił plac przez kontuzję to rywalizacja nie byłaby raczej zdrowa. Mówisz o dwóch babolach Cierzniaka w ciągu kariery. Buchalik puszcza dwa babole w przeciągu miesiąca. W czym mieliby oni rywalizować? Już lepszy Miśkiewicz... Choć technicznie obaj mogą Radkowi buty glancować.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując