TSWthedues napisał(a):

Dajcie se ludzie na wstrzymanie, przed nami piątek weekend ładna pogoda Buchal jak wściekłe pięści węża wspomniał jest średni taki bez błysku. Chciałbym zauważyć, że Cierzniak w swojej karierze puścił już dwa babole i może trafić się mu 3 choćby u nas...(oby nie) Warto mieć Buchalika nawet na rezerwie, dla zdrowej rywalizacji na tej pozycji. Dodam, że wczoraj to nie bramkarz powinien się wstydzić a nasza ofensywa i rezerwowi defensorzy.
|
Skoro Buchalik uważa, że stracił plac przez kontuzję to rywalizacja nie byłaby raczej zdrowa. Mówisz o dwóch babolach Cierzniaka w ciągu kariery. Buchalik puszcza dwa babole w przeciągu miesiąca. W czym mieliby oni rywalizować? Już lepszy Miśkiewicz... Choć technicznie obaj mogą Radkowi buty glancować.