Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 15.08.2015, 09:41
Pinechas napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy jadą po Buchaliku a dla mnie to co ostatnio wyprawia Burliga to jest tragedia. dziecko we mgle
Dobrze, że ktoś to zauważył. On gra jakby był obrażony, że każą mu biegać nie po jego ulubionej stronie.
Załatwienie lewego obrońcy w czasie zimowego okienka to ważna sprawa, ponieważ Sadlok będzie bardziej potrzebny na środku.
Odpowiedz cytując