Pinechas napisał(a):

|
Wszyscy jadą po Buchaliku a dla mnie to co ostatnio wyprawia Burliga to jest tragedia. dziecko we mgle
|
Dobrze, że ktoś to zauważył. On gra jakby był obrażony, że każą mu biegać nie po jego ulubionej stronie.
Załatwienie lewego obrońcy w czasie zimowego okienka to ważna sprawa, ponieważ Sadlok będzie bardziej potrzebny na środku.