ABGwislakABG napisał(a):

|
dołożę 3 grosze - czy taki Arsenal grając w FA Cup wystawiał nagle 5-6 graczy z rezerw? Nie.
|
Tyle, że taki Arsenal wystawiając pełny skład mało ryzykuje, bo w przypadku kontuzji ma kim zastąpić pierwszoplanowych graczy. My przy ewentualnej kontuzji Głowy moglibyśmy na Lechię wyjść z parą stoperów Czekaj - Kujawa (Sadlok kontuzja, Guzmics nie wiadomo w jakim jest stanie...).