Wojtas napisał(a):

Puchar Polski to tradycja,historia
to nie jest Puchar o Złote Gacie tylko prestizowa impreza,ktorą notorycznie olewamy i ignorujemy,bo nie mamy "skladu"
zenujące sa juz te tlumaczenia ,ale ok mleko juz sie rozlało
zatem skoro bedą wypoczeci ,itd to z Lechią oczekujemy zwyciestwa.
|
Z Lechią będzie kopanina i remis albo porażka
