Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 15.08.2015, 09:27
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Puchar Polski to tradycja,historia

to nie jest Puchar o Złote Gacie tylko prestizowa impreza,ktorą notorycznie olewamy i ignorujemy,bo nie mamy "skladu"

zenujące sa juz te tlumaczenia ,ale ok mleko juz sie rozlało


zatem skoro bedą wypoczeci ,itd to z Lechią oczekujemy zwyciestwa.
Z Lechią będzie kopanina i remis albo porażka
Odpowiedz cytując