Ogryzek napisał(a):

|
Skoro z pucharem odwaliliśmy typową żenada jak w ostatnich sezonach, to teraz nie ma wymówki - tylko 3 punkty z Lechią. Tego oczekuję.
|
A jak nie wygrają obrazisz się?.. Bardzo możliwe że nie wygrają przynajmniej wg bukmacherów,
Wisła 2.5 Lechia 2.8, skoro jesteś taki pewny proponuję za grubo obstawić
Zostało nam jeszcze masę meczów, niepotrzebna ta zbytnia presja na wynik.. Oczekuję jedynie dobrej organizacji gry, a wynik to kwestia w naszym wypadku głównie skuteczności, np.bramka otwierająca z Lechem 100% fartowna, ale fartowi zawsze trzeba pomóc i tylko lub aż tego jutro oczekuję.