Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2015/16.
Wyświetl pojedynczy post
Pinechas
Member
Od: 05.2003
Offline
#
160
15.08.2015, 09:26
Wszyscy jadą po Buchaliku a dla mnie to co ostatnio wyprawia Burliga to jest tragedia. dziecko we mgle
Pinechas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pinechas
Znajdź inne posty napisane przez Pinechas