|
No masakra z tym Lechem. Sa kompletnie nieprzygotowani. Zagrali jeden dobry mecz w superpucharze, a teraz rownia pochyla. Z nami mieli jeszcze jakies sytuacje, mogl byc remis ale z Zaglebiem, ktore tydzien temu zostalo stłamszone przez Teramlice juz nic nie stworzyli. Nie da się tu nic szybko poprawić bo to są braki fizyczne więc Videoton staje się faworytem mecze w LE.
Jednak Berg lepiej przygotowal zespol. Przegral superpuchar ale kiedy trzeba to rowno punktuje w lidze i pucharach i to mimo, że nie stosuje rotacji. Nie musi bo jednak dobrze przygotowani pilkarze nie padają co meczu jak muchy.
|