Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1225
Stary 15.08.2015, 09:11
No masakra z tym Lechem. Sa kompletnie nieprzygotowani. Zagrali jeden dobry mecz w superpucharze, a teraz rownia pochyla. Z nami mieli jeszcze jakies sytuacje, mogl byc remis ale z Zaglebiem, ktore tydzien temu zostalo stłamszone przez Teramlice juz nic nie stworzyli. Nie da się tu nic szybko poprawić bo to są braki fizyczne więc Videoton staje się faworytem mecze w LE.
Jednak Berg lepiej przygotowal zespol. Przegral superpuchar ale kiedy trzeba to rowno punktuje w lidze i pucharach i to mimo, że nie stosuje rotacji. Nie musi bo jednak dobrze przygotowani pilkarze nie padają co meczu jak muchy.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując