Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 15.08.2015, 08:35
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Ten mecz chyba nieźle zobrazował jakich mamy zmienników więc polecam chwilę zastanowienia nad wariantem, że po meczu w Chorzowie albo kolejnym pucharowym do końca rundy wypada nam np Gumiś.
Do pewnej pierwszej "ósemki" daleka droga i puchar tradycyjnie jest nam potrzebny jak k... majtki.
To nie jest minimalizm - to jest realizm. Smutne ale prawdziwe...
Idiotyczne podejscie. Rownie dobrze Guzmics czy Glowacki moga wlasnie w meczu z Lechia wypasc do konca sezonu.
Z takim podejsciem to nie powinno sie z domu wychodzic bo moze sie cos stac.

s1mone napisał(a):Wyświetl post
Ja tam generalnie zawsze miałem wy*ebane na puchar Znaczy wiadomo, fajna sprawa zajść dalej, czy zagrać w finale / zdobyć go, ale nigdy nie był on dla mnie nawet w połowie tak ważny jak liga i nigdy nie będzie
Nie no wiadomo, zajac 6 czy 7 mniejsce w grupie mistrzowskiej to jest prestiż, a nie jakiś tam puchar.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując