|
Paolo Terziotti - spartaczył przygotowania w Wiśle, spartaczył w Legii, spartaczył i w Lechu. Jak to możliwe, że taki człowiek jeszcze funkcjonuje w naszej piłce. Lech zatrudnił go pod koniec czerwca i w półtora miesiąca zrobił tam szpital. Nawet tak wyśmiewany Smuda z jego metodami z kamienia łupanego nie byłby do tego zdolny.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|