Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 15.08.2015, 07:25
Oj tam, nie płaczcie. Odpadliśmy w tej samej fazie co półfinalista poprzedniej edycji (Błękitni) ;]

A na poważnie:

Argumenty o zgraniu rezerw dostatecznie zmasakrował Wolfy, dołożę 3 grosze - czy taki Arsenal grając w FA Cup wystawiał nagle 5-6 graczy z rezerw? Nie.

Poza tym - na cholerę mam mieć ze sobą zgrane rezerwy? Oni się mają zgrywać z 1 składem! W razie draki gość ma łapać założenia taktyczne, umieć współpracować z gośćmi z pierwszej 11tki, walczyć o to, by jednego z nich w przyszłości na ławce posadzić.

Tzn. "oni". Generalnie to chodzi mi o Kujawę.

Zgrywanie Buchala i Czekaja

Mistrzu, nauczaj!
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując