Oj tam, nie płaczcie. Odpadliśmy w tej samej fazie co półfinalista poprzedniej edycji (Błękitni) ;]
A na poważnie:
Argumenty o zgraniu rezerw dostatecznie zmasakrował Wolfy, dołożę 3 grosze - czy taki Arsenal grając w FA Cup wystawiał nagle 5-6 graczy z rezerw? Nie.
Poza tym - na cholerę mam mieć ze sobą zgrane rezerwy?
Oni się mają zgrywać z 1 składem! W razie draki gość ma łapać założenia taktyczne, umieć współpracować z gośćmi z pierwszej 11tki, walczyć o to, by jednego z nich w przyszłości na ławce posadzić.
Tzn. "oni". Generalnie to chodzi mi o Kujawę.
Zgrywanie Buchala i Czekaja
Mistrzu, nauczaj!