Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 14.08.2015, 22:37
Nie ma co go specjalnie też wynić, ale lepszy bramkarz będący w gazie miałby szanse to wybronić.

A, że Buchalik w gazie bywa jedynie jak pójdzie do klubu na sake to już inna inszość
Ostatnio edytowane przez s1mone : 14.08.2015 o godz. 22:39.
Odpowiedz cytując