Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 14.08.2015, 22:21
naprawde mysliliscie ze pogramy w Pucharze Polski z taka kadra ale z Was jajcarze ... co do meczu z Lechia .....typuje remis dwoch slabych druzy ..... chcialbym zeby ta szmata mandziara sie pojawil na stadionie ...... mysle ze " krolowie remisow' mnie nie zaskocza niczym - obstawiam 0-0 albo -1-1
Odpowiedz cytując