naprawde mysliliscie ze pogramy w Pucharze Polski

z taka kadra


ale z Was jajcarze ... co do meczu z Lechia .....typuje remis dwoch slabych druzy ..... chcialbym zeby ta szmata mandziara sie pojawil na stadionie ...... mysle ze " krolowie remisow' mnie nie zaskocza niczym - obstawiam 0-0 albo -1-1