Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 14.08.2015, 16:53
Dajcie se ludzie na wstrzymanie, przed nami piątek weekend ładna pogoda Buchal jak wściekłe pięści węża wspomniał jest średni taki bez błysku. Chciałbym zauważyć, że Cierzniak w swojej karierze puścił już dwa babole i może trafić się mu 3 choćby u nas...(oby nie) Warto mieć Buchalika nawet na rezerwie, dla zdrowej rywalizacji na tej pozycji. Dodam, że wczoraj to nie bramkarz powinien się wstydzić a nasza ofensywa i rezerwowi defensorzy.
Odpowiedz cytując