Blaszczu16 napisał(a):

|
A gdzie byli stoperzy przy tej bramce ja się pytam. Obwinianie Buchala za stracone bramki w tym meczu jest nieuzasadnione, bo spieprzyli sprawę Czekaj z tym drugim gagatkiem.
|
racja stoperzy dali du**, zgadzam sie, ale zobacz sobie na powtórkach ze piłka leci wprost w Buchala, on tam stał, nie musiał sie nawet ruszyć aby to złapać, a jakimś dziwnym trafem puścił, no bez jaj, ja bym to złapał albo chociaż odbił ;p hmmm może Buchal sprzedał mecz? a nie sory, on po prostu jest taki słaby...