Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 14.08.2015, 14:40
Też uważam, że przy bramkach nie miał zbytnich szans. Co prawda najwyżej oceniani są ci bramkarze, których stać na błysk i pewnie ktoś taki by obronił np. sytuację sam na sam, ale Michał jest po prostu... cóż, średni. Nie jest zły czy beznadziejny jak tu ludzie sugerują (ale wiem, że kozłem ofiarnym zawsze ktoś musi być), ale błysku chłopak nie ma.

Przy pierwszej bramce kluczowy był błąd Burego, który dał się ograć. Potem Michała Czekaja, który był Bóg wie gdzie i Bóg wie co chciał zrobić tym wyskokiem przy dośrodkowaniu, a na końcu jest Kujawa, którego złe ustawienie po części wyniknęło ze złego ustawienia Michała Czekaja.
Odpowiedz cytując