|
W Czekaja nie ma co inwestować. Już jest na to za późno. Ale w Kujawę jak najbardziej. Liczę że dostanie jeszcze szanse ale u boku Głowackiego lub Guzmicsa.
Zgadzam się że jak wstawiamy do składu Buchalika i 2 stoperów (Czekaj, Kujawa) którzy pewnie pierwszy raz grali ze sobą, to tak jak byśmy odpuścili mecz. Z przodu coś gramy ale skuteczność marna. To żeby wygrać trzeba grać solidnie w obronie.
Szkoda że odpadliśmy tak wcześnie.
Cóż teraz czekamy na 3 punkty w lidze!
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|