Babba napisał(a):

|
Ależ Buchalik spartolił 1 bramkę...widać,że ręcznik z niego był,jest i będzie.
|
A gdzie byli stoperzy przy tej bramce ja się pytam. Obwinianie Buchala za stracone bramki w tym meczu jest nieuzasadnione, bo spieprzyli sprawę Czekaj z tym drugim gagatkiem.