Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.08.2015, 14:31
Babba napisał(a):Wyświetl post
Ależ Buchalik spartolił 1 bramkę...widać,że ręcznik z niego był,jest i będzie.
A gdzie byli stoperzy przy tej bramce ja się pytam. Obwinianie Buchala za stracone bramki w tym meczu jest nieuzasadnione, bo spieprzyli sprawę Czekaj z tym drugim gagatkiem.
Odpowiedz cytując