W taki oto sposób spada frekwencja na stadionie. Może nie jakoś bardzo znacznie, ale jednak. Bo to utrata zniżki, wypatrzonych wcześniej miejsc czy coś tam. Oczywiście powiecie, że kto ma być to będzie. (ja jeśli trzeba będzie to zakupię pod stadionem, ale trochę mnie to irytuje

)