Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
baldurking
Junior Member
 
Od: 02.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11920
Stary 14.08.2015, 14:30
W taki oto sposób spada frekwencja na stadionie. Może nie jakoś bardzo znacznie, ale jednak. Bo to utrata zniżki, wypatrzonych wcześniej miejsc czy coś tam. Oczywiście powiecie, że kto ma być to będzie. (ja jeśli trzeba będzie to zakupię pod stadionem, ale trochę mnie to irytuje )
Odpowiedz cytując