|
A Tobie potrzeba słownika ortograficznego i umiejętności pisania.
Jedyne, czego tak naprawdę wczoraj brakło, to skuteczność, niestety. Drugą połowę powinniśmy wygrać 4-1 i awansować spokojnie dalej. Niestety, nie udało się, ale nie mam absolutnie pretensji do Moskala. Tzn. miałem za ten bardzo eksperymentalny środek, ale potem wyjaśnił skąd brak Guzmicsa i jak dla mnie podjął dobrą decyzję. Podobnie z resztą jak z pozwoleniem opocząć Donaldowi.
Wylewanie wiadra pomyj i bezczelne wprost jechanie po piłkarzach Wisły i trenerze, to jest standard na tym forum, więc nikt rozsądny nie powinien się tym przejmować, ani nawet tego czytać. Wczoraj zagrał taki skład, jaki K. Moskal mógł desygnować mając na uwadze zbliżający się mecz z Lechią i braki kadrowe. Niewiele brakło, ale odpadliśmy z PP i pozostaje tylko mieć nadzieję, że chłopaki pozbierają się do niedzieli.
|