Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ciomborek8
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11919
Stary 14.08.2015, 13:22
Wczoraj ktos tu pisal ze pani w SK powiedziala ze maja awarie , moze ona nadal trwa .. ja wczoraj proboalem ojcu kupic i wkoncu musial brat na R22 jechac
Odpowiedz cytując