Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ciomborek8
Member
Od: 02.2009
Offline
#
11919
14.08.2015, 13:22
Wczoraj ktos tu pisal ze pani w SK powiedziala ze maja awarie , moze ona nadal trwa .. ja wczoraj proboalem ojcu kupic i wkoncu musial brat na R22 jechac
ciomborek8
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciomborek8
Znajdź inne posty napisane przez ciomborek8