|
Nie mogłem wczoraj oglądać meczu. Dzisiaj rano rozmawiałem z dwoma Legijnymi kolegami, którzy twierdzili, że Wisła wczoraj bardzo fajnie wyglądała i że szkoda, iż odpadła, bo w wielu sytuacjach brakowało trochę precyzji. Przed chwilą obejrzałem drugą połowę. I... to prawda, że odpadliśmy, ale widziałem zaangażowanie, lepszą organizację gry, ciekawe akcje itd. Rzeczywiście chyba, jak napisał ktoś powyżej, z wieloma osobami na forum jest coś nie tak, bo obraz gry ma się nijak to zalewu pomyj i hate'u, wylewających się z wielu komentarzy.
|