|
Tu nie chodzi o to ze nam się pier**** w głowach tylko chodzi o to ze trener sobie z nas poprostu zakpił mówiąc na konferencji ze wystawili najsilniejszy skład a wyszło co wyszło. Kolejny rok bez trofeum, kolejny rok odpuszczania, to sa piłkarze a nie panienki albo 10 latkwie oni maja grać co trzy dni na najwyższym poziomie !
Skoro taki skład grał z Ruchem to ja oczekuje w niedziele na stadionie ze piłkarze od pierwszej min rzuca się na Lechię i wygrają 3-0, ze bedą rzygac ze zmęczenia po meczu !
|