Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 14.08.2015, 12:35
Tu nie chodzi o to ze nam się pier**** w głowach tylko chodzi o to ze trener sobie z nas poprostu zakpił mówiąc na konferencji ze wystawili najsilniejszy skład a wyszło co wyszło. Kolejny rok bez trofeum, kolejny rok odpuszczania, to sa piłkarze a nie panienki albo 10 latkwie oni maja grać co trzy dni na najwyższym poziomie !
Skoro taki skład grał z Ruchem to ja oczekuje w niedziele na stadionie ze piłkarze od pierwszej min rzuca się na Lechię i wygrają 3-0, ze bedą rzygac ze zmęczenia po meczu !
HONDA - THE WAY OF LIFE
Odpowiedz cytując