|
Dobra ale dlaczego padają argumenty ze gdybysmy wpadli na lecha legie to odpadamy na 100%? Jakoś w lidze mamy najczęściej dodatni bilans z takimi drużynami więc dlaczego w pucharach ma byc inaczej?
Chyba że mówimy o takim ruchu czy innej niecieczy to wtedy sorry... faktycznie bez szns...
|