Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 14.08.2015, 12:32
Dobra ale dlaczego padają argumenty ze gdybysmy wpadli na lecha legie to odpadamy na 100%? Jakoś w lidze mamy najczęściej dodatni bilans z takimi drużynami więc dlaczego w pucharach ma byc inaczej?

Chyba że mówimy o takim ruchu czy innej niecieczy to wtedy sorry... faktycznie bez szns...
Odpowiedz cytując