|
Widzę, że niektórzy chcieliby żeby Moskal wystawiał w każdym meczu podstawową jedenastkę nie sprawdzając kompletnie i nie dając pograć reszcie zawodników. Pretensje o wystawienie Buchalika, czy Czekaja... a jakby się w tym meczu coś nie daj Boże przydarzyło Cierzniakowi, Głowie czy Gumisiowi, to dopiero byłby hejt!
Lejce się Wam chyba niektórym po.......iły! Czy Wy naprawdę myślicie, że mieliśmy jakiekolwiek szanse na dojście do finału? Teksty o zaledwie czterech czy pięciu meczach schowajcie sobie między bajki braci Grimm... mamy ....a do rozegrania 21 kolejek ligowych w praktyce 15 pełnowartościowymi zawodnikami. Chyba nic dziwnego, że Moskal z jednej strony chucha i dmucha na tych bardziej kontuzjogennych (a zarazem starszych) zawodników, a z drugiej chce sprawdzić zaplecze.
|