Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 14.08.2015, 12:04
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Podobno rok temu po odpuszczeniu pucharu Smuda stracił szacunek w szatni wśród starszych zawodników, którym nie spodobało się odpuszczenie meczu. Jak to się skończyło to wiemy - ciekawe jak będzie teraz.
Warto dodać, że rok temu ta runda była grana we wrześniu więc kopacze mieli więcej spotkań w nogach, a nie qrwa cztery (to się da na palcach jednej ręki policzyć ) jak teraz.
Przynajmniej teraz Brożek nie przestanie strzelać goli jak rok temu... a może nawet zacznie?
Odpowiedz cytując