Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 14.08.2015, 11:45
Podobno rok temu po odpuszczeniu pucharu Smuda stracił szacunek w szatni wśród starszych zawodników, którym nie spodobało się odpuszczenie meczu. Jak to się skończyło to wiemy - ciekawe jak będzie teraz.
Warto dodać, że rok temu ta runda była grana we wrześniu więc kopacze mieli więcej spotkań w nogach, a nie qrwa cztery (to się da na palcach jednej ręki policzyć ) jak teraz.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując