|
ja tam sie cieszę z tego co wczoraj widziałem.
Dopoki nie wszedł Maczynski nie wiedzieliśmy jak zacząc klepke i podanie od obrony.
Popovic niczym nie przekonuje, Cywka na lewej obronie jest średni, Crivellaro musi miec partnerów by wygladał jak piłkarz, Uryga w pierwszej połowie mocno widoczny co pokazuje brak Mąki, po wejsciu Brożka tam samo w koncu zaczyna sie klepanie a bez niego jakos cieżko.
No i Czekaj. Nie wiem ocb ze zdrowiem, ale jego problemem sa umiejetnosci a nie zdrowie. A dokladnie ich brak, jest jak stukilowy kloc. Kujawa odważnie, napewno żwawszy niż ten wóz z węglem.
No i Buchalik. Michał przypomniał z czego słynął.Oby juz nie wrócił do bramki.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|