Grzaniec Galicyjski napisał(a):

Mistrzu o ugruntowanych poglądach na tematy szkoleniowe - jak wg Ciebie powinno wyglądać zestawienie obrony we wczorajszym meczu? I co byś pisał, gdyby na przykład wystąpił wczoraj Guerrier i złapał jakiś uraz? Nie mamy kadry, by walczyć na dwóch frontach - mamy mocny pierwszy skład, którym musimy dociągnąć do końca sezonu... Wystarczy, że wypada jeden trybik i mamy kłopoty.