Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 14.08.2015, 09:16
Grzaniec Galicyjski napisał(a):Wyświetl post
...
Mistrzu o ugruntowanych poglądach na tematy szkoleniowe - jak wg Ciebie powinno wyglądać zestawienie obrony we wczorajszym meczu? I co byś pisał, gdyby na przykład wystąpił wczoraj Guerrier i złapał jakiś uraz? Nie mamy kadry, by walczyć na dwóch frontach - mamy mocny pierwszy skład, którym musimy dociągnąć do końca sezonu... Wystarczy, że wypada jeden trybik i mamy kłopoty.
Odpowiedz cytując