Karherop napisał(a):

dasz kasę na utrzymanie 3 trenerów jednocześnie?
nie jestem orędownikiem Moskala, ale na Boga. Jeśli kolejny trener zawodzi to może jednak problemem są piłkarze jakimi dysponujemy, a nie trener?
|
To był raczej celny sarkazm, niż postulat
