Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#851
Stary 14.08.2015, 09:15
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Moskal poleciał sobie identycznie w chuja, jak swego czasu Smuda. Różnica jest tylko taka, że Franz nie mydlił oczu kibicom i nie .......ił głodnych kawałków. Tylko tyle i aż tyle.

Zobaczymy po meczu z Lechią, czy warto było. Skoro aż tak musieli się oszczędzać, to rozumiem że będą trzy punkty.
Logika chciejstwa.
Skoro tak musieli się oszczędzać, to raczej się rozsypują. Kontuzja Głowy lub Ryśka przy absencji Sadloka oznacza Czekaja lub Kujawę na stoperze. Wisła ma ograniczone zasoby. A mocarstwowe roszczenia są śmieszne w naszej sytuacji
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..