Karherop napisał(a):

dasz kasę na utrzymanie 3 trenerów jednocześnie?
nie jestem orędownikiem Moskala, ale na Boga. Jeśli kolejny trener zawodzi to może jednak problemem są piłkarze jakimi dysponujemy, a nie trener?
|
Chyba nie zauważyłeś ironii.
I tak K.URWA powinni zagrać z Głową i Donaldem Brożkiem i Mączyńskim - co z tego że nie miał wolnego, ile on tych meczów rozgrywa w sezonie ? Nie dalej jak 3 tygodnie temu słyszałem, że dobrze by było jakby jeszcze z tydzień miał na przygotowania do sezonu, żeby zgrać ze sobą linie pomocy zwłaszcza - to się pytam kiedy jak nie w takim meczu ?
Przygrali w ch.ja i to równo