|
Inne nastroje byłyby wśród osób o nieugruntowanych poglądach na tematy szkoleniowe, że się tak wyrażę. Żeby nie pisać jednoznacznie negatywnie też zwrócę uwagę na Marszalika. Nie pamiętam, że z ławki Wisły wszedł młody piłkarz i prezentował się tak korzystnie. Fizycznie nie odstawał od innych, a to bardzo ważne, bo pamiętamy przecież Tomka Zająca, który szybki i zwrotny, ale jednak fizycznie totalnie nie przystosowany, a u nas jednak gra się ciałem, stykowo, dużo zależy od siły. Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję oglądać jego stopniowe wchodzenie do zespołu.
"Socyalizm każdemu równo nosa utrze. Bogatych zdusi jutro, a biednych pojutrze".
|