KOMINEK napisał(a):

|
Ja uważam że trzeba zwolnić Moskala. Gościu przegiął jak to możliwe że nie wystawił Głowackiego to co z tego że Guzic chory powinien grać co tam że Donald nie miał nic wolnego niech z....dal.a po skrzydle, Brożek też powinien grać
|
dasz kasę na utrzymanie 3 trenerów jednocześnie?
nie jestem orędownikiem Moskala, ale na Boga. Jeśli kolejny trener zawodzi to może jednak problemem są piłkarze jakimi dysponujemy, a nie trener?