Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 14.08.2015, 09:08
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Ja uważam że trzeba zwolnić Moskala. Gościu przegiął jak to możliwe że nie wystawił Głowackiego to co z tego że Guzic chory powinien grać co tam że Donald nie miał nic wolnego niech z....dal.a po skrzydle, Brożek też powinien grać
dasz kasę na utrzymanie 3 trenerów jednocześnie?

nie jestem orędownikiem Moskala, ale na Boga. Jeśli kolejny trener zawodzi to może jednak problemem są piłkarze jakimi dysponujemy, a nie trener?
Odpowiedz cytując