Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 14.08.2015, 08:59
Ja uważam że trzeba zwolnić Moskala. Gościu przegiął jak to możliwe że nie wystawił Głowackiego to co z tego że Guzic chory powinien grać co tam że Donald nie miał nic wolnego niech z....dal.a po skrzydle, Brożek też powinien grać
Odpowiedz cytując