IncognitoTSW napisał(a):

|
To ja czekam teraz na głos starszego i mądrzejszego. Tylko nie mów, że proponujesz olać temat bo będzie mi przykro.
|
Bynajmniej nie mam zamiaru nic olewać. Tym niemniej, zanim porozmawiamy o innych rozwiązaniach, oczekiwałbym z Twojej strony jakiegoś podsumowania dotychczasowej dyskusji, na temat propozycji przedstawionej przez Ciebie. Moim zdaniem opcje są trzy:
1. Podtrzymujesz swoją propozycję wskazując którą grupę społeczną chcesz obciążyć kosztami finansowania reformy ubezpieczeń.
2. Wskazujesz jakieś inne źródło finansowania tej reformy.
3. Stwierdzasz że proponowane rozwiązanie nie jest dobre i trzeba zastanowić się nad inną opcją.
Którą z nich wybierasz?