Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32680
Stary 14.08.2015, 08:32
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
To ja czekam teraz na głos starszego i mądrzejszego. Tylko nie mów, że proponujesz olać temat bo będzie mi przykro.
Bynajmniej nie mam zamiaru nic olewać. Tym niemniej, zanim porozmawiamy o innych rozwiązaniach, oczekiwałbym z Twojej strony jakiegoś podsumowania dotychczasowej dyskusji, na temat propozycji przedstawionej przez Ciebie. Moim zdaniem opcje są trzy:
1. Podtrzymujesz swoją propozycję wskazując którą grupę społeczną chcesz obciążyć kosztami finansowania reformy ubezpieczeń.
2. Wskazujesz jakieś inne źródło finansowania tej reformy.
3. Stwierdzasz że proponowane rozwiązanie nie jest dobre i trzeba zastanowić się nad inną opcją.
Którą z nich wybierasz?