Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 14.08.2015, 07:43
Obrona wyglądała wczoraj kiepsko, może poza Bobanem - w miarę poziom trzyma. Czekaj i Kujawa bardzo przeciętny występ, do nich dostosował (zniżył) się Burliga. Buchalik - forma taka jak zawsze. Ogólnie odniosłem wrażenie, że nie było nikogo z predyspozycjami do dyrygowania obroną.

Za to podobał mi się występ Cywki na lewej obronie Jakby tylko się nauczył podstaw typu "nie na raz" to przy jego ruchliwości, sprycie i wybieganiu, może być ciekawą alternatywą dla Sadloka
Odpowiedz cytując