Obrona wyglądała wczoraj kiepsko, może poza Bobanem - w miarę poziom trzyma. Czekaj i Kujawa bardzo przeciętny występ, do nich dostosował (zniżył) się Burliga. Buchalik - forma taka jak zawsze

. Ogólnie odniosłem wrażenie, że nie było nikogo z predyspozycjami do dyrygowania obroną.
Za to podobał mi się występ Cywki na lewej obronie

Jakby tylko się nauczył podstaw typu "nie na raz" to przy jego ruchliwości, sprycie i wybieganiu, może być ciekawą alternatywą dla Sadloka
