|
Niektórzy to widzę jacyś ciężko kapujący są. Chyba za ciepło ostatnio.
PP w tym sezonie:
1/16 - 13.08
1/8 - 23.09
1/4 - 28.10 i 18.11
1/2 - 30.03 i 20.04
finał - 2.05
Co to za pieprzenie, że musimy oszczędzać chłopaków bo wąska kadra? Jak widać wyżej PP to nie jest maraton 30 spotkań w 3 miesiące. To raptem 7 meczów w 9 miesięcy! No bez jaj, że to zamęczy naszą kadrę. Jeden dodatkowy mecz w miesiącu to taki problem? To chyba czas kończyć karierę i zająć się czymś innym.
A że wzrasta ryzyko złapania kontuzji? Jak nie złapie dziś w pucharze to złapie jutro w meczu ligowym. To jest sport.
I tak jak wyżej Dariook napisał. Puchary europejskie to powinien być nasz nadrzędny cel. To szansa wyrwania się z marazmu, w którym siedzimy od kilku lat. Awans do fazy grupowej LE to łącznie z premiami za ligę lub za PP i premiami od UEFA około 3 mln EURO. 12 MILIONÓW ZŁOTYCH, nie muszę chyba przypominać ile wg plotek wynosi nasz dług wobec firm, menadżerów i piłkarzy.
LE to jedyna opcja dla nas, aby wyjść z gówna w którym tkwimy.
the future's uncertain
and the end is always near
|