Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.08.2015, 06:16
ludzie czego Wy oczekujecie? tym meczem Kazek pokazał Wam jak jesteśmy słabi kadrowo! niby to najkrótsza droga do LE, ale jak niby mamy zdobyć PP i walczyć w lidze, skoro NIE MAMY w ogóle zmienników. Zmienił się "tylko" środek obrony, bramkarz i napastnik, i to "tylko" wystarczyło aby ligowy średniak nas jechał jak tylko chciał... smutne, ale to nie jest wina Moskala że mamy skład taki jak mamy... Następny mecz w PP byłby z Lechem, i co znowu Moskal miałby grac żelazną 11, bo każda zmiana to de facto osłabienie zespołu? Musicie pogodzić się z tym że jeśli słaby Ruch nas pojechał, to nie zasługiwaliśmy na PP... ale w tym nie ma winy Moskala, gra tym co ma, a jak widzieliście, mamy niewiele. Oby kontuzje nas omijały


Odpowiedz cytując