Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2015/16.
Wyświetl pojedynczy post
jeziu89
Junior Member
Od: 03.2015
Offline
#
115
14.08.2015, 05:41
Podsyłam zainteresowanym
bramki i skrót meczu
. Szkoda, że po raz kolejny żegnamy się z PP już na samym początku... kiedy w klubie zrozumieją, że to najłatwiejsza droga do Europy?!
www.pilka24.com.pl
- najnowsze wiadomości ze świata piłki nożnej
jeziu89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jeziu89
Znajdź inne posty napisane przez jeziu89