Jedziecie tutaj po Kazku, ale czym on zawinil

Jego wina ze mamy takich zmiennikow jak czekaj czy Jankes? Tym meczzem Moskal pokazal nam, i przede wszystkim zarzadowi, jak jestesmy slabi kadrowo, wypadlo dwoch srodkowych obroncow i cala linia lezy, nie mamy kim ich zastapic... wiec nie widze powodu aby wieszac na nim psy, ze niby odpuscil, nie da caly sezon grac jedna 11, takze pozostaje sie nam modlic o brak kontuzji albo natychmiastowe wzmpcnienia
Sory za bledy, pisze z tel.