Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 13.08.2015, 23:42
W tym meczu niestety Kaziu popełnił błąd.

Jeśli naprawdę chciał awansować to spierdzielił, bo nie wystawił Ryśka w parze z Kujawą (założę się, że Ruch by stworzył połowę tego co miał).

Jeśli chciał to olać, to za długo trzymał gości, którzy stanowią o sile drużyny na murawie.

Cokolwiek sobie myślał przed tym meczem, po prostu to spieprzył. I tyle w temacie.
Odpowiedz cytując