|
W tym meczu niestety Kaziu popełnił błąd.
Jeśli naprawdę chciał awansować to spierdzielił, bo nie wystawił Ryśka w parze z Kujawą (założę się, że Ruch by stworzył połowę tego co miał).
Jeśli chciał to olać, to za długo trzymał gości, którzy stanowią o sile drużyny na murawie.
Cokolwiek sobie myślał przed tym meczem, po prostu to spieprzył. I tyle w temacie.
|