|
No taki srodek obrony to nawet nie jest poziom pierwszej Ligi.I jeszcze Buchalik w bramce
no coz,jak troche chcieli grac na zasadzie troche sie oszczedzmy ,"moze sie uda " a to tylko puchar Polski.....
wiec teraz to tylko liga ,i w takim razie skoro wszytxcy beda tacy wypoczeci z Lechią zwyciestwo?
|