Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#849
Stary 13.08.2015, 23:39
No taki srodek obrony to nawet nie jest poziom pierwszej Ligi.I jeszcze Buchalik w bramce

no coz,jak troche chcieli grac na zasadzie troche sie oszczedzmy ,"moze sie uda " a to tylko puchar Polski.....


wiec teraz to tylko liga ,i w takim razie skoro wszytxcy beda tacy wypoczeci z Lechią zwyciestwo?
WISŁA KRÓLOWA POLSKI