Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.08.2015, 23:34
Moskal poleciał sobie identycznie w chuja, jak swego czasu Smuda. Różnica jest tylko taka, że Franz nie mydlił oczu kibicom i nie .......ił głodnych kawałków. Tylko tyle i aż tyle.

Zobaczymy po meczu z Lechią, czy warto było. Skoro aż tak musieli się oszczędzać, to rozumiem że będą trzy punkty.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!