Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 13.08.2015, 23:26
Patrvk napisał(a):Wyświetl post
Pucharów nie będzie, bo jak kolega napisał na samej górze, nie stać Wisłę


A na co stac ?

Europejskie Puchary Nie,

Puchar Polski tez Nie

A Liga no coz ,tak Kaziu jest zaaferowany walką juz o wejscie do 8-ki ze tak zawalono mecz w Chorzowie?

glupota do potęgi N,ktory to juz raz odpadamy tak szybko z PP.zenada.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując