Patrvk napisał(a):

|
Pucharów nie będzie, bo jak kolega napisał na samej górze, nie stać Wisłę
|
A na co stac ?
Europejskie Puchary Nie,
Puchar Polski tez Nie
A Liga no coz ,tak Kaziu jest zaaferowany walką juz o wejscie do 8-ki ze tak zawalono mecz w Chorzowie?
glupota do potęgi N,ktory to juz raz odpadamy tak szybko z PP.zenada.