|
zostaneimy jednak przy swoim zdaniu..i zdecyduj sie czy ten 1 mln to za PP czy za pierwsza runde LE....nie chce mi sie juz tego pisac ale w LE zarabia sie dopiero od fazy grupowej.sami to przerabialiśmy.za awanse we wczesneijszych fazach to sa groszowe sprawy nei pokrywajace kosztów. no chyba,ze tv da dobra kase ale w naszym kraju niestety tak sie nei dzieje. o tym jak rewelacyjne pieniądze daje UEFA przekonał sie min Ruch który po wycieczkach do azji finansowo był "do tyłu". poza tym uważasz,ze tą kadrą stac nas na granei w PP lidze i ewentualnie LE?my na razie musimy pospłacac dugi a wyglada ,ze bedzie ich wiecej.niesety na dzień dzisiejszy nei mamy pieniędzy na takie ekstrawagancje jak puchary.zdobycie PP jest tak samo iluzoryczne jak zdobycie w tej chwili MP.a ryzyko kontuzji rosnei. musimy oszczędzac to co mamy.niestety
dziękuję za uwagę
|