Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 13.08.2015, 22:36
majomajo napisał(a):Wyświetl post
Dzisiejsza para stoperów do odstrzału.
Tylko Czekaja. Naprawdę zapowiadał się dobrze. Fajnie czytał grę i się ustawiał, choć drewniany to był zawsze. Szkoda chłopaka, nie pierwszy i nie ostatni, któremu kontuzje zepsuły karierę. Natomiast Kujawa wg mnie obiecująco. Orientuje sie ktoś, co z Żemłem?

Ten mecz pokazał, ile znaczy Mączyński. Dotąd broniłem Urygi, ale facet chyba jednak do wymiany, co piszę z żalem, bo naprawdę myślałem, że z biegiem czasu będzie coraz lepszy. No cóż, może się mylę i Kazek cos w nim widzi i za parę lat będzie jak Mąka, którego nikt nie doceniał. I oby tak było!
Odpowiedz cytując