Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 13.08.2015, 22:34
picasso napisał(a):Wyświetl post
z tego co napisałes bardziej oplacalen jest MP.a szanse na jedno i drugie sa chyba takei same skoro te same kluby walcza na obydwu frontach.no chyba ,ze liczysz na dublet....a wylicz teraz ile dostaneimy za grę w dwóch rundach pucharów zakładając wyjazdy do azji?bo nie licze na to,ze przejdziemy dalej.dobitnei to pokazały tegoroczne występy.no i nie wziąłeś pod uwagę,ze kadrę trzeba wzmocnic.więc te 2,5 mln akurat na jakiegoś napastnika by wystarczylo...też chcę Wisły grającej w LM ale zeby do tego doszlo najpierw trzeba wyjśc na prosta finansowo.
Ty dalej nic nie rozumiesz?
Napisałeś że nas nie stać na puchary więc ci pokazałem, że gadasz bzdury. Juz sam występ w pierwszej rundzie LE to prawie 1mln zł + premia za drogę awansu.
Ty naprawdę myślisz, że UEFA ma podobne tobie tęgie glowy i organizuje puchary, tak by kluby na tym traciły? Puchary to nagroda, na tym się zarabia.

Nie ważne co jest bardziej opłacalne. Własnie straciliśmy jedną z szans na zarobienie fajnej forsy. Widocznie stać nas na taki luksus.

Ps:
Jak byś znał nasze koleje losu, to byś wiedział, że włożyć nie oznacza wyciągnąć.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 13.08.2015 o godz. 22:40.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując