picasso napisał(a):

|
z tego co napisałes bardziej oplacalen jest MP.a szanse na jedno i drugie sa chyba takei same skoro te same kluby walcza na obydwu frontach.no chyba ,ze liczysz na dublet....a wylicz teraz ile dostaneimy za grę w dwóch rundach pucharów zakładając wyjazdy do azji?bo nie licze na to,ze przejdziemy dalej.dobitnei to pokazały tegoroczne występy.no i nie wziąłeś pod uwagę,ze kadrę trzeba wzmocnic.więc te 2,5 mln akurat na jakiegoś napastnika by wystarczylo...też chcę Wisły grającej w LM ale zeby do tego doszlo najpierw trzeba wyjśc na prosta finansowo.
|
Ty dalej nic nie rozumiesz?
Napisałeś że nas nie stać na puchary więc ci pokazałem, że gadasz bzdury. Juz sam występ w pierwszej rundzie LE to prawie 1mln zł + premia za drogę awansu.
Ty naprawdę myślisz, że UEFA ma podobne tobie tęgie glowy i organizuje puchary, tak by kluby na tym traciły? Puchary to nagroda, na tym się zarabia.
Nie ważne co jest bardziej opłacalne. Własnie straciliśmy jedną z szans na zarobienie fajnej forsy. Widocznie stać nas na taki luksus.
Ps:
Jak byś znał nasze koleje losu, to byś wiedział, że włożyć nie oznacza wyciągnąć.