z tego co napisałes bardziej oplacalen jest MP.a szanse na jedno i drugie sa chyba takei same skoro te same kluby walcza na obydwu frontach.no chyba ,ze liczysz na dublet....a wylicz teraz ile dostaneimy za grę w dwóch rundach pucharów zakładając wyjazdy do azji?bo nie licze na to,ze przejdziemy dalej.dobitnei to pokazały tegoroczne występy.no i nie wziąłeś pod uwagę,ze kadrę trzeba wzmocnic.więc te 2,5 mln akurat na jakiegoś napastnika by wystarczylo...też chcę Wisły grającej w LM ale zeby do tego doszlo najpierw trzeba wyjśc na prosta finansowo.
nie wiem
Dariook ile masz lat ale moze jestes na tyle już duzy,ze wiesz że aby wyciągnąc to anjpierw trzeba wlożyc.my nei ma na ten wkad w tej chwili.z czegoś trzeba było zrezygnowac.wydaje mi sie ,ze padło na PP