Patrvk napisał(a):

|
Tylko że jaki ci nie pójdzie mecz w PP po odpadasz , a jak w lidze to tylko 3 punkty straty
|
Tyle że przez przegraną w PP nie spadniesz do 1 ligi, a już w lidze tych punktów może kiedyś zabraknąć.
Babba napisał(a):

|
Po reformie zajęliśmy dwukrotnie 5 miejsce na koniec części zasadniczej. Teraz od początku wchodzimy dobrze w sezon,mamy lepszych grajków niż sezon temu, więc pytanie nie czy będzie ósemka,ale czy będą puchary.
|
ja pamiętam, że walka o 8 była do końca, w szczególności w ostatnim sezonie
Poza tym z tymi lepszymi grajkami niż rok temu bym nie przesadzał. Brożek i Głowacki są o rok starsi i mają już prostą w kierunku emerytury. A jednak to na nich opiera się nasza gra.
Z takim wchodzeniem z ' palcem w dupie' już się przejechało czy to bogate Zagłębie czy równie bogata Zawisza spadając z ligi. Ta sama Zawisza która wygrała PP.